Tomáš Kůrka
Mobil: +420608165059 Skype name: curcatom
E-mail: zc.yfezzoy@acruc

ICQ: 220-074-121

Pořádáte pro Vaše blízké, známé, zaměstnance nebo přátele oslavu, večírek, párty, svatbu, sraz bývalých spolužáků, nebo jiné setkání?

Máme pro Vás připraven profesionální zábavný program přeplněný česky zpívanými písničkami, které máte jistě rádi a určitě je znáte. Vytvoříme vám skvělou atmosféru na vašich akcích. Nenechte si ujít skvělý kulturní zážitek!

Naší bezkonkurenční výhodou je, že Vám zahrajeme jak na pódiu ve velkém sále, tak i při skromných prostorových podmínkách třeba v malém salónku u stolu, bude-li to Vaším přáním.

Všichni členové skupiny se již více než 20 let věnují aktivně hudbě a jsou členy i jiných hudebních těles, proto není problém po dohodě (zpravidla tehdy, nemáme-li pro vás volnou naši kapacitu) zajistit i profesionální vystoupení skupin např. osobité folkrockové skupiny P.R.D.I. nebo bigbeatové skupiny Strahov www.kapelastrahov.cz nebo i případně dalších.

Content managed by the Etomite Content Management System.
Etomite »

Yozzefy

« Error »

Etomite encountered the following error while attempting to parse the requested resource:
« PHP Parse Error »
 
PHP error debug
  Error: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /www/sites/8/site29478/public_html/index.php:2073) 
  Error type/ Nr.: Warning - 2 
  File: /www/sites/8/site29478/public_html/index.php 
  Line: 417 
  Line 417 source: header('Content-Type: '.$type.'; charset='.$this->config['etomite_charset']);  
 
Parser timing
  MySQL: 0.0117 s s(16 Requests)
  PHP: 0.0138 s s 
  Total: 0.0255 s s 
Content managed by the Etomite Content Management System.